Text
 
Серія догляду за ванними кімнатами
Ванна, як і будь-яка інша кімната в житловому приміщенні, потребує регулярного прибирання, зокрема вологого. Щоб прибирання ванної кімнати не затягнулося надовго, використовуйте професійні засоби серії СВОД "ЕФЕКТ"!

Кажуть, що ванна кімната, як зошит у школяра, відображає обличчя господаря. Тому будь-яка господиня докладає зусиль, аби ця кімната була затишною і комфортною, а також чистою.
Засіб для догляду за душовими кабінами "СВОД-Ефект", з розпилювачем
Вам, без сумніву, чудово відомо, що душові кабіни люблять увагу і належний догляд! І щоб перетворити рутинний догляд на приємні клопоти — представляємо вашій увазі засіб для душових кабін із професій…
ціна: 53 грн
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 300 грн
Універсальний засіб для догляду за ванними кімнатами "СВОД-Ефект"
Що може бути спільного між плиткою, хромованим краном, дверною ручкою, ванною, насадкою для душу, сушником, унітазом, сидінням для унітаза, кнопкою для змиву? Їх об'єднує універсальний засіб для ванн…
ціна: 59,50 грн
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 300 грн
Засіб для догляду за акриловими ваннами "СВОД-Ефект"
Якщо ви цінуєте вашу білосніжну акрилову ванну і не дуже хочете прощатися з її блиском, вам допоможе засіб для акрилових ванн з професійної серії "Ефект"! Це чудовий засіб, як жоден інший, відмінно д…
ціна: 44 грн
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 300 грн
Засіб для догляду за хромованими поверхнями "СВОД-Ефект"
Бажаєте досягти належного ефекту від догляду за хромованими поверхнями, зберігаючи їхній блиск і досягаючи бездоганної чистоти? Тут не обійтися без засобу з професійної серії "Ефект"! Цей д…
ціна: 57 грн
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 300 грн
Отже, головні складові ідеальної ванної кімнати ...


Кришталево чистий умивальник. Для того щоб ваш умивальник завжди був чистим і блищав, необхідно щодня протирати його губкою з використанням УНІВЕРСАЛЬНОГО ЗАСОБУ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВАННИМИ КІМНАТАМИ. Таким чином ви приберете краплі води, мильні розводи, сліди зубної пасти. Також потрібно простежити за тим, щоб кран завжди був щільно закритим. Якщо кожну годину з крана падатиме одна крапля, дуже скоро ви зіткнетеся з новою проблемою — жовтою плямою, впоратися з якою буде набагато важче.

Увагу слід приділити і змішувачу. На ньому збирається велика кількість бактерій, може утворитися грибок. Раз на день змішувач рекомендовано протирати, щоб забезпечити сухість, а раз на тиждень необхідно очищати його ЗАСОБОМ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ХРОМОВАНИМИ ПОВЕРХНЯМИ. Такий засіб легко, не дряпаючи поверхню, видаляє вапняний наліт. Крім того, для закріплення результату, на поверхні утворюється невидима водовідштовхувальна плівка, яка захищає поверхню і надає їй блиску.

Ванна або душова кабіна. Найбільшим і головним предметом будь-якої ванної кімнати є власне ванна або душова кабіна. Навіть якщо ви споліскуєте ванну постійно, цього недостатньо. На ній залишаються невидимі розводи, малопомітні сліди від мила, шампунів, гелів. Крім того, на ванній залишаються бактерії, які неможливо змити лише водою. Так, щотижня ванну або душову кабіну потрібно мити за допомогою спеціальних засобів: якщо ванна або піддон душової кабіни акрилові — ЗАСОБІВ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА АКРИЛОВИМИ ВАННАМИ. Цей засіб дбайливо і легко усуває наліт, водяні плями, бруд, жир і залишки мила, зовсім не дряпаючи поверхню і дезінфікуючи її (у разі регулярного використання засобу "Ефект" ванна ні на тон не пожовтіє протягом усього терміну експлуатації). Скло душової кабіни чудово очистить ЗАСІБ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ДУШОВИМИ КАБІНАМИ.

Не забувайте про плитку над ванною. З очищенням, доглядом і дезінфекцією чудово впорається УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВАННИМИ КІМНАТАМИ.

Нехай прибирання стане для Вас задоволенням!
Розробник:
Науково-дослідний і проектний інститут “Водоочисні технології”, Україна.
Підприємство спеціалізується на розробці та виробництві засобів у галузі водопідготовки. Над поставленими завданнями працює дружний колектив, який складає сто п'ятдесят професіоналів різних спеціальностей. Технічна база інституту включає сучасні лабораторії, конструкторське бюро, дослідний центр, відділи інновацій та супровідного обслуговування. На підприємстві впроваджена система управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001-2001. За роки роботи інститут зарекомендував себе як надійний виробник якісної сучасної продукції, що відповідає всім екологічним стандартам. Діяльність "Водоочисні технології" відзначена багатьма нагородами, в тому числі премією рейтингу "100 кращих підприємств України" в номінації "Промислова екологія, енерго- та ресурсозбереження". При створенні побутової серії "СВОД" фахівці Інституту застосували досвід, здобутий при вирішенні завдань промислових масштабів. Саме тому наші фільтри відрізняються підвищеною надійністю та ефективністю.
Торговий дім «СВОД»
ООО “Промдекс-Украина”